Bixbet 25 (Bixbet En Yeni Adres Bağlantısı Bixbet25)

Bixbet 25 (Bixbet En Yeni Adres Bağlantısı Bixbet25)

Bixbet’ in bu akşam saatlerinde yeni bir adresi yayına girdi. Bu yeni adresi bixbet25.com‘ dur. Hizmetini kaliteli bir formatta sağlayan ve yasal olarak denetlenen bir marka olmasıyla, ülkemizde kısa sürede güveni sağlamıştır. Bixbet tüm müşterilerine verdiği hizmeti hem Kosta Rica yasalarına uygun olarak hemde Malta tarafından verilmiş lisansa uygun olarak vermektedir. İki türlü lisansı barındıran ve tamamen kanunlara yönelik bir hizmet veren bir marka olması da tercih edilmesindeki en büyük etmeni taşıyor. Bundan dolayı da uluslararası alanda, güven duyulan bir bahis sitesi markası olarak üyelerini memnun etmekte ve hizmetini bu doğrultuda vermektedir. Yine de bazı durumlar Bixbet’in bağlantı adresine getirilen erişim engeli ile siteye girişler durdurulmaya çalışılmaktadır. Fakat Bixbet en yeni adres bağlantısı bixbet25 üzerinden yeni bir uzantı alarak hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

  • Erişim engeli ile hizmet durmamakta,
  • Site kapanmamakta ya da geçici bir hizmet dışına çıkmamakta,
  • Erişim engeli getirildiği an hemen yeni adres bağlantısı almakta,
  • Üyelerini mağdur etmeden hizmetinden her zaman 7/24 yararlanabilmelerini sağlamakta,
  • Hizmette en ufak bir kalite değikliği olmamaktadır

Sadece bir erişim söz konusu olduğunda Bixbet en yeni adres bağlantısı Bixbet25 üzerinden giriş yapılmasıdır. Önceki adresleri ya da site adına benzer farklı adresler kullanılmamalıdır. Örneğin Bixxbet-Bibet-Bixbt gibi adlarla benzerlik gösteren bağlantı adreslerine itibar edilmemelidir. Sadece site son bağlantısı Bixbet 25 üzerinden giriş yapmanız sitenin imkanlarını kullanabilmeniz için yeterli olacaktır.

TİB Hangi Sitelere Erişim Engeli Uygular

Ülkemizin yasalarına göre Türkiye’den lisansı bulunmayan sitelere erişim engeli getirilmektedir. Bixbet vergisini ödeyen, lisanslı ve tamamen yasal bir kayıt ile Malta’da C51126 kayıt numarası ile yasal hizmet sağlasada Türkiye üzerinde erişim engeli getirilebilmektedir. Bu tür durumlar, sitenin hizmetine engel olmadığı gibi üyelerde bu tür durumlarda Bixbet en güncel adresi Bixbet25 kullanılması gerektiğini bilmektedirler.

Yorum Yapın